Golton to firma stworzona przez zespół ludzi działających w branży poligraficznej od kilkunastu lat. Przygotowując nasze oprogramowanie dla drukarni i fotolabów połączyliśmy doświadczenie w produkcji systemów IT z bardzo dobrą znajomością specyfiki i potrzeb branży poligraficznej oraz rynku fotolabów. W wyniku tego, tworzymy optymalne rozwiązania zaspokajające najważniejsze potrzeby firm poligraficznych, zarówno fotolabów, małych i średnich drukarni cyfrowych, jak i dużych drukarni o szerokim spektrum technologii druku.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie rozwiązań i technologii dedykowanych do rynku produktów personalizowanych. Bardzo dobrze znamy się na technologii druku cyfrowego. W tym zakresie współpracujemy od wielu lat z firmą Xerox. Wraz z oprogramowaniem chętnie przekazujemy Klientom wiedzę, która usprawnia ich biznes.

Jesteśmy dumni z tego, że naszych klientów traktujemy uczciwie i z szacunkiem. Zanim kupisz nasze rozwiązanie, możesz je przetestować. Chętnie sprzedajemy jeden moduł, żebyś mógł poznać nasz system i wrócić do nas po kolejne moduły. Miło nam patrzeć, jak wraz z naszym oprogramowaniem rozwija się Wasz biznes, bo dzięki temu udoskonalają się i rozbudowują nasze rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

1000000+ Wygenerowanych stron

999999+ Utworzonych projektów

45000+ Przesłanych zdjęć