System MyPrint w zakładach Stora Enso

System MyPrint w zakładach Stora Enso

System zarządzania drukarnią MyPrint jest wdrożony w trzech zakładach Stora Enso, wiodącego dostawcy rozwiązań w zakresie opakowań odnawialnych, biomateriałów, konstrukcji drewnianych i papieru, operującego na rynkach na całym świecie. W zakładach Stora Enso Myprint wdrożył pełen system produkcyjny, który jest zintegrowany z korporacyjnym systemem SAP oraz wieloma mniejszymi aplikacjami.

MyPrint w Stora Enso

 

System magazynowy w UDS

System magazynowy w UDS

Kolejny przykład wdrożenia MyPrint to system magazynowy dla drukarni UDS.

UDS to nowoczesna drukarnia i zakład produkcyjny będący liderem na rynku standów z tektury falistej i kartonu,posiadający 12 000 m2 powierzchni produkcyjnej, zlokalizowane w Nowym Kawęczynie i w Warszawie.

Wdrożenie systemu MyPrint objęło moduł WMS dla magazynów surowców, półfabrykatów oraz wyrobów gotowych, moduł obsługi wykrojników, obsługę magazynów pozabilansowych, integrację z planem produkcji oraz moduł na terminale przenośne.

Oprogramowanie MyPrint zostało zintegrowane z systemem Asseco WF-MAG oraz systemem Navigator.

Wdrożenie systemu do zarządzania drukarnią UDS

Drukarnia etykiet, Warszawa

Drukarnia etykiet, Warszawa

Lider na rynku polskim drukarni etykiet. Pracuje głównie w technologii fleksograficznej, drukuje etykiety i kody kreskowe w technice wąskiej wstęgi. Pełne planowanie produkcji w drukarni, planowanie zasobów, realizacja produkcji, moduł materiałowy, magazyn farb/wykrojników/polimerów/aniloxów, obsługa podwykonawców, wysyłki, moduł kontroli jakości, magazyn wyrobów gotowych. W trakcie wdrożenia moduł kalkulacji.
Integracja z systemem Hermes SQL

Planowanie produkcji w drukarni etykiet

Planowanie produkcji w drukarni etykiet