Golton to firma stworzona przez zespół ludzi działających w branży poligraficznej od kilkunastu lat. Przygotowując nasze oprogramowanie do zarządzania drukarnią połączyliśmy doświadczenie w produkcji systemów IT z bardzo dobrą znajomością specyfiki i potrzeb branży poligraficznej.

Duża część naszego zespołu to osoby o wieloletnim doświadczeniu w pracy w dużych drukarniach. Mieliśmy również okazję pracować na światowej klasy rozwiązaniach do zarządzania firmą i czerpać z nich najlepsze wzorce. W wyniku tego tworzymy optymalne rozwiązania zaspokajające najważniejsze potrzeby firm poligraficznych. Sprawdzamy się zarówno w drukarniach offsetowych, jak i cyfrowych, dziełowych, drukarniach etykiet i firmach produkujących opakowania. Korzystając z naszych usług, mogą Państwo być pewni, że podzielimy się naszym doświadczeniem i najlepszymi praktykami w branży. Podczas wdrożenia wspólnie z Państwem robimy optymalizację procesów.

Mamy zadowolonych klientów w całej Polsce. Jesteśmy dumni z tego, że nasze oprogramowanie do zarządzania drukarnią polecają zarówno właściciele, zarząd, jak i użytkownicy. Doceniają rozbudowaną funkcjonalność w połączeniu z bardzo przyjaznym interfejsem. Miło nam patrzeć, jak wraz z naszym oprogramowaniem rozwija się Państwa biznes, ponieważ dzięki temu udoskonalają się nasze rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Karta surowca systemu do zarządzania drukarnią