KBFolie Polska

KBFolie Polska

Drukarnia specjalizująca się w realizacji druków technologii flekso, flekso UV oraz roto, zlokalizowana w Warszawie. System do zarządzania drukarnią MyPrint objął moduł realizacji zamówień materiałów pomocniczych (ofertowanie, przetargi, obsługa zamówień)  wraz z panelem dla dostawców zewnętrznych. Komunikacja z dostawcami odbywa się za pomocą protokołu EDIFACT.

W systemie znajduje się również panel dla klientów zewnętrznych z podglądem realizacji zamówień. Oprogramowanie zintegrowane jest z systemem EFI Radius.

 Oprogramowanie do zarządzania drukarnią

Comex Drukarnia etykiet

Comex Drukarnia etykiet

Planowanie produkcji w drukarni etykiet Comex – firmie będącej liderem na rynku etykiet. Zakres wdrożenia obejmuje proces kalkulacji, ofertowania, poprzez zakupy surowców, planowania produkcji po WMS, wysyłki oraz statystyki. Pracę w drukarni będzie wspierał moduł czasu pracy, absencji utrzymania ruchu, kody kreskowe GS1. Na potrzeby produkcji etykiet z roli rozbudowaliśmy moduł kart technologicznych. Zintegrowaliśmy system z obecnie wykorzystywanym systemem księgowym, co pozwoli na automatyzację prac księgowych.