System MyPrint w zakładach Stora Enso

System MyPrint w zakładach Stora Enso

System zarządzania drukarnią MyPrint jest wdrożony w trzech zakładach Stora Enso, wiodącego dostawcy rozwiązań w zakresie opakowań odnawialnych, biomateriałów, konstrukcji drewnianych i papieru, operującego na rynkach na całym świecie. W zakładach Stora Enso Myprint wdrożył pełen system produkcyjny, który jest zintegrowany z korporacyjnym systemem SAP oraz wieloma mniejszymi aplikacjami.

MyPrint w Stora Enso

 

System magazynowy w UDS

System magazynowy w UDS

Kolejny przykład wdrożenia MyPrint to system magazynowy dla drukarni UDS.

UDS to nowoczesna drukarnia i zakład produkcyjny będący liderem na rynku standów z tektury falistej i kartonu,posiadający 12 000 m2 powierzchni produkcyjnej, zlokalizowane w Nowym Kawęczynie i w Warszawie.

Wdrożenie systemu MyPrint objęło moduł WMS dla magazynów surowców, półfabrykatów oraz wyrobów gotowych, moduł obsługi wykrojników, obsługę magazynów pozabilansowych, integrację z planem produkcji oraz moduł na terminale przenośne.

Oprogramowanie MyPrint zostało zintegrowane z systemem Asseco WF-MAG oraz systemem Navigator.

Wdrożenie systemu do zarządzania drukarnią UDS

Comex Drukarnia etykiet

Comex Drukarnia etykiet

Planowanie produkcji w drukarni etykiet Comex – firmie będącej liderem na rynku etykiet. Zakres wdrożenia obejmuje proces kalkulacji, ofertowania, poprzez zakupy surowców, planowania produkcji po WMS, wysyłki oraz statystyki. Pracę w drukarni będzie wspierał moduł czasu pracy, absencji utrzymania ruchu, kody kreskowe GS1. Na potrzeby produkcji etykiet z roli rozbudowaliśmy moduł kart technologicznych. Zintegrowaliśmy system z obecnie wykorzystywanym systemem księgowym, co pozwoli na automatyzację prac księgowych.